5 مورد * در مورد حمل اثاثیه در اصفهان که لازم است بدانید!

حمل اثاثیه در اصفهان | سوزوبار

حمل اثاثیه در اصفهان | سوزوبار


حمل اثاثیه در اصفهان با توجه به تفاوت عملکرد بین Determ-Stoch2 و Stoch1-Stoch2، به نظر می رسد. که وابسته به نمونه باشد. در بین 8 نمونه، Stoch1-Stoch2 برای سوزوبار یا suzubaar نمونه های R1 و R3 بهتر از Determ-Stoch2 عمل کرد.

عنوان حمل اثاثیه با کامیون در اصفهان
نویسنده محمد شریعتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 887 کلمه
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

مشاهده این نکته جالب است که وقتی هزینه حمل اثاثیه

استفاده از برآوردهای متوسط ​​تقاضاها همچنان یک استراتژی حمل اثاثیه

این با نتایج نسبتاً پایین‌تری توسط حمل اثاثیه

مشاهده می شود که برای این نمونه های کوچک

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1

حمل اثاثیه منزل 2

به طور متوسط، Determ-Stoch2 کمی بهتر حمل اثاثیه در اصفهان از Stoch1-Stoch2 عمل کرد. در واقع، تفاوت عملکرد بین این دو اکتشافی. بسیار تحت تأثیر نسبت هزینه بین برون سپاری (k) و مسیریابی مجدد (c; g) است. بحث های بیشتر بعداً در بخش 6.3 مطرح خواهد شد. 60 R. Bai et al. / تحقیق حمل و نقل قسمت B 60 (2014) 50-65. در ادامه حمل اثاثیه منزل 1 را مشاهده نمایید.

زمانی که راه‌حل‌های M-Stoch2 از بهینه فاصله دارند، ضعیف باشد. بنابراین، یک شکاف نسبی بزرگ به کران پایین لزوماً. حمل اثاثیه در اصفهان به معنای راه حل ضعیف نیست. با این حال، یک شکاف نسبی کوچک نشان دهنده یک راه حل با کیفیت خوب است. از جدول، می‌توان دریافت که با منابع محاسباتی محدود، M-Stoch2 راه‌حل‌های. بسیار ضعیف (مانند R4، R5، R7 و R8) را با شکاف‌هایی. به کران پایین شرکت حمل اثاثیه در حدود 10٪ یا حتی بالاتر برمی‌گرداند. در مقابل، دو اکتشافی مبتنی بر تجزیه بسیار بهتر عمل کردند. و نتایج بهتری نسبت به M-Stoch2 برای هر نمونه تولید کردند در حالی که تلاش‌های محاسباتی کمتری داشتند.

حمل اثاثیه با کامیون در اصفهان | سوزوبار

شرکت حمل اثاثیه | سوزوبار

حمل اثاثیه منزل 1

مشاهده این نکته جالب است که وقتی هزینه حمل اثاثیه در اصفهان

مسیریابی مجدد متوسط ​​است (10%)، اگرچه راه حل قطعی ارزیابی شده. در M-Stoch1 بسیار ضعیف است (به طور متوسط ​​18.6٪ از حد پایینی، جدول 6 را ببینید). عملکرد آن در M- ارزیابی شده است. Stoch2 به طور قابل توجهی بهتر است، تنها 6.0٪ از کران پایین تر. مشاهدات مشابهی را می توان از جدول 3 نیز انجام داد. این ممکن است نشان دهد که وقتی مسیریابی مجدد. با هزینه نسبتاً کم در مرحله دوم برنامه تصادفی در دسترس است، راه حل قطعی آنقدرها. هم که تصور می شود کارگر حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان بد نیست. در ادامه می توانید حمل اثاثیه منزل 2 را مشاهده نمایید.

استفاده از برآوردهای متوسط ​​تقاضاها همچنان یک استراتژی حمل اثاثیه در اصفهان

خوب برای پیکربندی شبکه خدمات حمل و نقل است تا زمانی که. مسیریابی مجدد حمل اثاثیه منزل اصفهان کامیون به اندازه کافی کارآمد و انعطاف‌پذیر باشد تا هزینه را پایین نگه دارد. از سوی دیگر، M-Stoch1 از طریق سرمایه گذاری اضافی در شبکه خدمات برای ایجاد انعطاف پذیری در مسیریابی کالا. به هزینه های مورد انتظار پایین دست یافت. با وجود تغییر مسیر در مرحله دوم برنامه تصادفی، راه‌حل‌های M-Stoch1 ممکن است بسیار «محافظه‌کارانه» باشند. به این معنا که برخی از سرمایه‌گذاری‌های اضافی شبکه ممکن است ضروری نباشد.

حمل اثاثیه در اصفهان | سوزوبار

حمل اثاثیه در اصفهان | سوزوبار

حمل اثاثیه منزل 2

این با نتایج نسبتاً پایین‌تری توسط حمل اثاثیه در اصفهان

Stoch1-Stoch2 برای R2,R4,R5,R6,R7,R8 در مقایسه با Determ-Stoch2 تأیید می‌شود. این روندها را می توان از هر دو جدول 3 و 6 مشاهده کرد. ما این دو رویکرد حمل اثاثیه با کامیون در اصفهان را به ترتیب Determ-Stoch2 و Stoch1-Stoch2 نشان می دهیم. نتایج هر دو توسط Determ-Stoch2 و Stoch1-Stoch2 نیز در جدول 3 ارائه شده است. زمان محاسباتی مدل های مختلف در جدول 4 آورده شده است.

مشاهده می شود که برای این نمونه های کوچک

عملکردهای Determ-Stoch2 و Stoch1-Stoch2 بسیار نزدیک به M-Stoch2 هستند. حمل اثاثیه در اصفهان ضرر برای Stoch1-Stoch2 بین 0.3٪ تا 0.5٪ است. در حالی که ضرر برای Determ-Stoch2 کمتر از 0.1٪ است. با این حال، از نظر هزینه های محاسباتی، هر دو Determ-Stoch2 و Stoch1-Stoch2 بسیار ساده تر حل می شوند. برای نمونه های Set-LTL8، هر شرکت حمل اثاثیه دو Determ-Stoch2 و Stoch1-Stoch2. می توانند در عرض یک ساعت به بهینه برسند.

همچنین مشاهده این نکته جالب است که در بسیاری از موارد

Stoch1-Stoch2 کالاهای کمتری را نسبت به Determ-Stoch2 برون سپاری می کرد. که جای تعجب نیست زیرا شبکه M-Stoch1 ظرفیت بیشتری دارد. با این حال، این نیست حمل اثاثیه در اصفهان.

برای مثال، برای مثال‌های R5، R6 و R7 در جدول 6، و موارد عدم قطعیت بالا، همبستگی مختلط. در جدول 3، Stoch1-Stoch2 در واقع بیش از Determ-Stoch2 برون سپاری کرده است. محتمل ترین دلیل این امر این است که اگرچه M-Stoch1 ظرفیت نصب شده. بالاتری دارد، اما ساختار شبکه خیلی خوب نیست. همانطور که از مثال ارائه شده در بخش بعدی. و همچنین کارگر حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان یافته های لیوم و همکاران مشاهده می شود. (2009)، که شبکه از M-Stoch1 به هیچ وجه توسعه ساده شبکه از M-Determ نیست. حمل اثاثیه منزل اصفهان این شامل تغییرات سوزوبار یا suzubaar اساسی ساختاری شبکه است.

برای این که بتوانیم اسباب کشی سریعی داشته باشیم باید چه کاری انجام دهیم؟

باید وسایل را نام گذاری کنیم تا آن ها را راحت تر پیدا کنیم.

چطور می توانیم از باربری خود مطمئن باشیم؟

باید از یک شرکت معتبر و دارای مجوز استفاده کنیم.

چطور باید از آسیب دیدن وسایل جلوگیری کنیم؟

با استفاده از ابزار های ضربه گیر در جعبه ها.

حمل اثاثیه در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09134074793