سوالات متداول

_

آیا تا به حال دغدغه جابجایی و  اسباب کشی داشته اید؟


اگر حتی یکبار در سال نیاز به جابجایی و استفاده از خودروهای باربری پیدا میکنید، لازم است اطلاعات هر چند کمی در این زمینه داشته باشد. پس با پاسخگویی به سوالات زیر میزان آگاهی خود را در این زمینه محک بزنید.

سوالات مرسوم

 

شما به منظور حمل بار باید از خودروهای باربری استفاده کنید یا خودتان خودروی باری دارید؟

خودروی باری داریم اما گاهی هم نیاز به کرایه خودرو از دفاتر باربری پیدا میکنیم.

گام اول در حمل و نقل اسباب و وسایل چیست؟

گام اول بسته بندی درست وسایل است تا به درستی از آنها در برابر ضربه یا هر صدمه احتمالی جلوگیری شود.

برای بسته بندی وسایل از چه وسایلی باید استفاده کنیم؟

دیگر لازم نیست مثل قدیم وسایل خود را بین ملحفه و کاغذ باطله بپیجید. یا در فروشگاه ها به دنبال کارتن خالی بگردید. از افرادی که در دفاتر باربری فعالیت دارند کمک بگیرید. آنها  با عایق های بسیار مناسبی مثل پلاستیک های حباب دار و.. بسته بندی را انجام میدهند.

چگونه بدون اینکه کمر درد بگیریم وسایل را برای جابجایی به داخل خودرو منتقل کنیم؟

کارگران حمل اثاثیه به راحتی و با حمل کننده های مناسب سنگین و بدبار ترین وسایل را جابجایی میکنند. پس لازم نیست خودتان این کار را انجام دهید که بعد از آن به انواع آرتروز مبتلا شوید.

آیا خودروهای باربری برای وسایل گران قیمت هم قابل اعتماد هستند؟

بله قطعا. در خودروهای شرکت های باربری هم فوم و انواع پتو برای محافظت از وسایل شما وجود دارد. هم اینکه اگر شما کارگر مخصوص برای چینش درخواست کنید، آنها به درستی وسایل شما را کنار هم قرار میدهند.

آیا همین که تلفن را در دست گرفته و درخواست خودرو کنیم کافیست؟

البته که خیر. بهتر است که نوع بار و میزان بار خود را به دفتر باربری توضیح دهید. آنها متناسب با نوع و حجم بار شما خودروی مناسب پیشنهاد میکنند.

مقرون به صرفه ترین خودرو برای حمل اثاثیه منزل کدام اند؟

مینی کامیون های مسقف چادری با نام کروز، ایسوز و فوتون برای مشتری بسیار مناسب هستند. چون بیشتر اوقات با یک بار چینش در این خودروها نیاز مشتری برطرف میشود. در حالیکه با کرایه نیسان یا وانت شما باید چندبار ماشین را بچینید.

نیسان وانت و مزداهای باری مناسب انتقال چه نوع باری هستند؟

وقتی شما قصد جابجایی فقط یک یا چند تکه وسیله را دارید این وانت ها مناسب هستند.

استفاده از خودروهای باربری دفاتر معتبر چه مزیتی دارد؟

در هر زمینه باید کار را به کاردان سپرد. اگر شما تنها گاهی و هر چند سال یکبار جابجایی دارید، آنها خبره این کار هستند. با کرایه خودروی از دفتر معتبر از امنیت وسایل خود مطمئن خواهید بود.

آیا الزامی به استخدام کارگر برای حمل و چینش اسباب هست یا تنها خودروی باربری کافیست؟

در واقع راننده خودرویی که شما گرفته اید وظیفه ای در قبال بلند کردن وسایل و یا چینش در درون کامیون ندارد. پس اگر خودتان به این کار وارد نبوده یا توانایی جسمی آنرا ندارید. بهتر است برای سرعت در انجام کار و ایمنی بیشتر وسایل تقاضای کارگر هم بکنید.

09134074793